Akademia ArcyMalce to:

1. SZTUKA
Czy chcesz aby Twoje Dziecko obcowało z pięknem i sztuką? W Akademii ArcyMalce Dzieci nie tylko na co dzień biorą udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i muzycznych, ale również wyjeżdżają do muzeów na warsztaty z lepienia gliny, malowania, tkania… Poznają instrumenty muzyczne nie tylko na obrazku, mogą ich dotknąć i posłuchać. Nasze Dzieci znają sztukę „od podszewki”
2. RADOŚĆ
Dzieci w Akademii są szczęśliwe i radosne. Wspólne zabawy i nauka z rówieśnikami i ciociami to sposób na spędzenie u nas czasu. Kolorowe i bezpieczne zabawki, pobudzające wyobraźnię pomoce dydaktyczne są przez cały czas dostępne dla naszych Maluszków. Moc atrakcji, które daje Akademia ArcyMalce sprawia, że Dzieci nie chcą się z nami rozstać.
3. BEZPIECZEŃSTWO
Przez cały czas dbamy o prawidłowy rozwój Dzieci. Nie zaburzające rozwoju oświetlenie, atestowane meble, sprzęt z certyfikatami, ergonomiczne łazienki – wszystko to stworzone z myślą o Najmłodszych. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci. Nasze Maluszki są pod stałą opieką lekarzy i psychologa. Posiadamy monitoring i wszelkie opinie (pozytywne) Sanepidu i Straży Pożarnej. Zapewniamy najbardziej optymalne warunki do wszechstronnego rozwoju, twórczej i odkrywczej aktywności.
4. KADRA
Nasz zespół to specjalnie dobrani pedagodzy i osoby współpracujące. To oni poprzez zabawę z dziećmi i wspólne spędzanie czasu przekazują wiedzę, która Małemu Człowiekowi pomoże w stawianiu kolejnych, coraz bardziej dorosłych, kroków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj.

Zbudowaliśmy przystań, gdzie pod czułym i bacznym okiem Naszych Pedagogów każde dziecko czuje się wyjątkowo. Codziennie wkraczamy w świat dzieci, pokazujemy im codzienność i pomagamy im ją zrozumieć. Kreujemy wartości i postawy, które w przyszłości pomogą im współistnieć w „dorosłym” świecie.

Żadnemu z Dzieci nie zabraknie tutaj miejsca do zabawy, nauki i odpoczynku.