Do żłobka w Akademii ArcyMalce zapraszamy dzieci od 6 miesiąca życia do 3 roku. Prowadzimy rekrutację przez cały rok i przyjmujemy dzieci w miarę posiadania wolnych miejsc. Z myślą o różnych potrzebach dzieci i rodziców stworzyliśmy pakiety godzinowe, do wyboru przez rodzica po okresie adaptacyjnym.

Umowa jest sporządzana na podstawie karty zgłoszenia dziecka do żłobka (dostępnej na dole strony) i podpisywana na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Bez względu na wybrany przez rodzica pakiet, proponujemy aby dziecko na początku swojej przygody ze żłobkiem odbyło adaptację. Dostosowujemy czas adaptacji do możliwości czasowych i logistycznych rodzica. Idealnym rozwiązaniem jest adaptacja z miesięcznym wyprzedzeniem. Pamiętajmy, że każdy maluszek jest inny i inny jest czas, jakiego potrzebuje aby odnaleźć się w nowej sytuacji.

Zaczynamy od poniedziałku. Dziecko początkowo zostaje w żłobku przez godzinę. Czas pobytu dziecka w żłobku jest wydłużany w porozumieniu z rodzicami oraz zależny od jego funkcjonowania w nowym otoczeniu. W czasie adaptacji maluszek otoczony jest szczególną opieką i zainteresowaniem opiekunów. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami i każdego dnia przekazujemy informacje o samopoczuciu ich dziecka.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Odpowiadamy na wszystkie maile. Przez cały czas jest możliwość obejrzenia żłobka. Ze względu jednak na trwające w niej zajęcia prosimy uprzejmie o wcześniejsze poinformowanie nas telefonicznie.

Wyprawka ArcyMalca

  • Ulubiona podusia/maskotka/kocyk
  • Komplet pościeli
  • Pieluszki jednorazowe i chusteczki nawilżające
  • Obuwie na zmianę
  • Zmiana odzieży
  • Butelka lub niekapek (kubki zapewniamy dla każdego dziecka)

KONTAKT:

Tylko info dotyczące żłobka

Telefony: 616 700 131

Dyrektor: 698 818 906

Kontakt do opiekunek: 734 103 228