Przedszkole, Żłobek

Przed 1 września

W związku z istniejącą pandemią funkcjonowanie naszego przedszkola oraz żłobka będzie się odbywało w formule pozwalającej na zmniejszenie ryzyka zarażenia koronawirusem. W załączonym pliku znajdziecie Państwo skróconą wersję regulaminów, z którymi zapoznacie się na zebraniach grupowych. Będą one też dostępne w żłobku.

Prosimy Rodziców ArcyMalców o zapoznanie się z informacjami w poniższych artykułach, do których linki zamieszczamy poniżej.

Prosimy abyście Państwo w domu omówili z dziećmi temat związany z właściwym myciem rak i przez pewien czas nadzorowali ten proces w domu do czasu opanowania przez dzieci tej czynności.
https://www.gov.pl/web/gis/zasady-higieny
https://www.gov.pl/web/gis/dbaj-o-siebie-i-innych

Jeśli jednak z jakichś powodów decydujecie się Państwo na czasowe pozostawienie dziecka w domu uprzejmie prosimy o przekazanie nam takiej informacji wraz z określeniem czasu nieobecności dziecka.

Zebrania w przedszkolu odbędą się 31 sierpnia o godzinie 17.30 grupy cioci Ani P, Oli, Eli (najmłodsze przedszkolaki) i Izy. Grupę cioci Ani M zapraszamy 1 września o 17.30.

Z uwagi na reżim sanitarny prosimy o przybycie tylko jednego rodzica bądź opiekuna. Uczestników zebrania obowiązuje dezynfekcja rąk oraz zakrywanie nosa i ust, a także w miarę możliwości dystans społeczny. Zebranie jest bardzo ważne. Udział dzieci w zebraniu jest zabroniony.

organizacja_przedszkola_wrzesien_2020

organizacja_zlobka_wrzesien_2020